Коаліція вже написала, що більшості їй не треба

0 переглядів
Середа, 17 грудня 2008, 18:06

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови, яким змінються вимоги регламенти до коаліції зокрема щодо її складу.

Авторами проекту є народні депутати Юрій Кармазін (фракція НУ-НС), В’ячеслав Коваль (фракція НУ-НС), Олег Зарубінський (фракція Блоку Литвина), Сергій Сас (БЮТ).

Як повідомив в інтерв’ю УНІАН Коваль, даним проектом постанови передбачається вилучити з регламенту норму про те, що до складу коаліції входить більшість народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради.

За його словами, Конституція чітко говорить, що коаліцію утворюють депутатські фракції.

Коваль нагадав, що таке ж роз’яснення дав і Конституційний Суд. За його словами, Конституція не вимагає ніякого списку народних депутатів з особистими підписами про входження в коаліцію.

Коваль додав, що сьогодні до коаліції входять три фракції - БЮТ, НУ-НС та Блоку Литвина. Рішення цих трьох фракцій є, а також підписана коаліційна угода. "І на цьому крапка", - зазначив він.

Коваль наголосив, що на сьогодні до коаліції входить "понад 245 народних депутатів (у фракції НУ-НС по списку 71 народний депутат, у фракції БЮТ - 156, у Блоку Литвина – 20 - ).

Як відомо, представники фракції Партії регіонів заявляють, що коаліції не існує, оскільки з фракції НУ-НС лише 37 депутатів підписалися під її створенням, тому з необхідних 226 коліаціантів є лише 212.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua