Затулін розповів про "потопаючого" Ющенка та знак від Росії

Вівторок, 13 січня 2009, 09:11

Депутат Держдуми РФ Костянтин Затулін виключає, що для входження південних і східних регіонів України до складу Росії достатньо "в потрібний момент подати знак".

Як передає кореспондент УНІАН у Росії, про це він сказав під час Інтернет-прес-конференції на сайті політичної партії "Єдина Росія".

Відповідаючи на запитання, чому Росія не подала знак після першого Севєродонецького з’їзду для входження південного сходу України до складу РФ, Затулін сказав:

"Думаю, ви перебільшуєте не лише таку готовність, а й ступінь легкості, з якою Росія, не думаючи про всі наслідки, могла б "просто подати знак". Якщо все так просто, як вам здається, то нічого і не втрачено: Росія в потрібний момент "подасть знак", а весь південний схід України ухвалить рішення".

"Насправді, навіть Переяславська рада, чию чергову річницю цими днями ми відзначаємо, була підсумком багаторічних переговорів між Московським царством і Україною Богдана Хмельницького, "гетьмана російського народу", - додав він.

На думку російського депутата, за роки свого правління президент України Віктор Ющенко не зміг запропонувати країні об’єднувальну ідею – "навпаки, він робить все можливе, щоб налаштувати одних проти інших, нав’язати країні і людям свої однобокі погляди".

"Враховуючи те, що Україна вступила (а, насправді, й не виходила) в передвиборний рік, немає нічого дивного, що політичний потопаючий хапається за соломинку (в даному випадку, за будь-яке загострення з Росією). Симпатії більшості населення це йому не приносить, але сьогодні йому не до жиру – він бореться з Юлією Тимошенко за більшість в меншості", - сказав Затулін.powered by lun.ua