У Ющенка знають, що Кремль оголосив "щурячі перегони" на його крісло

1 перегляд
П'ятниця, 16 січня 2009, 11:47

Президент Віктор Ющенко підпише закон про тимчасові слідчі комісії у разі відсутності правових недоречностей, бо не боїться імпічменту.

Про це заявив заступник глави секретаріату президента Андрій Кислинський, повідомляє прес-служба президента.

Коментуючи ухвалення парламентом у четвер відповідного закону, він зазначив, що "пожежний" порядок, в якому депутати прийняли цей закон, може свідчити, що фактично поспішає Кремль, розуміючи, що його майнові інтереси в Україні блокуються на єдиному, але найвищому рівні".

"Отже, спільне голосування БЮТ, Партії регіонів, КПУ і Блоку Литвина за закон про слідчі комісії підтверджує наміри, що йдуть ззовні, щодо швидкого усунення президента, як перешкоди на шляху до встановлення контролю над українською газотранспортною системою", - додав Кислинський.

Він нагадав, що три місяці тому фракція БЮТ "мала кардинально іншу позицію – 12 жовтня 2008 року вона у повному складі підтримала пропозицію президента щодо відхилення цього закону".

"15 січня 2009 року БЮТ знову у повному складі змінив своє рішення, очевидно, відчуваючи гостроту конкуренції за прихильність Кремля. Сьогодні фактично немає сумнівів, що керівництво Росії оголосило серед лідерів політичних сил, які підтримали законопроект, "щурячі перегони" на посаду нового президента нашої держави", - сказав Кислинський.

На його думку, відбулося "традиційне маніпулювання громадською думкою з боку БЮТ в угоду кон'юнктурних інтересів лідера цієї сили".

За словами Кислинського, президент ніколи не заперечував важливість цього закону, "проте неприпустимо, щоб стимулювання прийняття таких важливих рішень відбувалося з-за меж країни".

"Тим не менше, глава держави готовий розглянути прийнятий парламентом законопроект і у разі відсутності правових недоречностей – підписати його. Президент Ющенко ніколи не боявся "імпічментів" та інших слів, які з вересня минулого року все частіше лунають з вуст Януковича та Тимошенко", – наголосив Кислинський.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua