Фірташ попросив Турчинова не соромитися справи Могилевича

3 перегляди
П'ятниця, 16 січня 2009, 23:23

Бізнесмен Дмитро Фірташ стверджує, що він не пов'язаний зі справою Семена Могилевича.

Про це Фірташ заявив в ефірі "Інтера", апелюючи до Олександра Турчинова, що займався цією справою в часи керівництва СБУ.

"Ви мені натякаєте за Могилевича? Чого ви соромитеся? Ви розкрутили цю тему! Хто в 2005 був головою СБУ? Чи не ви, сударе? Ви!" – звернувся він до Турчинова.

Фірташ нагадав, що в часи керівництва Турчинова СБУ були знищені матеріали оперативно-розшукової справи Могилевича.

"Якби я був пов'язаний з Могилевичем і мав до нього пряме відношення... Очолювали СБУ ви, а не я! При цьому якимсь незрозумілим чином пропадають всі оперативні документи, кримінальні справи. Усе згоріло! Якби я був у цьому замішаний, якби там щось було б про мене, напевно, ви б спрацювали з цим питанням", - сказав Фірташ.

"У мене є таке враження, дорогий мій товаришу, що документи, напевно, є на вас. І ви маєте до цього безпосереднє відношення", - звернувся Фірташ до Турчинова.

"У вас не партія, а секта", - додав він, звертаючи до Турчинова.

"Ви закрилися депутатськими мандатами. А я не закрився ніяким мандатом. Я жодного разу не йшов у депутати, я не ставав депутатом, мені не потрібно було ховатися", - сказав Фірташ.

Бізнесмен заявив, що не порушував закон, займаючись бізнесом.

"Моя біографія справді зрозуміла. Вона нічим не гірше, ніж ваша, - звернувся Фірташ до Турчинова. - Ви не забувайте, я народився в селі і виріс у СРСР. Моя мама була головним бухгалтером на цукровому заводі, а батько працював інструктором у ДОСААФ. І моя шкала була – максимум стати інженером".

"І коли я прийшов з армії, Радянський Союз розпався. І ми виявилися взагалі незрозумілі, безпритульні, без країни, без назви, без імені, без нічого. І я пішов заробляти гроші", - розповів Фирташ.

"Я ні в кого не украв ні копійки грошей. Я заробив гроші чесно своїм шляхом, точно так само, як заробляли їх усі", - стверджує Фірташ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua