Медведчук таки веде в суд Льовочкіна і Бойка

Вівторок, 20 січня 2009, 14:09

19 січня Віктор Медведчук подав судовий позов про захист своєї честі, гідності і ділової репутації проти Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна.

Приводом для позову стала "наклепницька інформація", оприлюднена народними депутатами 14 і 15 січня про те, що нібито прем'єр Тимошенко лобіювала інтереси фірми Віктора Медведчука й Ігоря Бакая на газових переговорах у Москві.

16 січня 2009 р., Віктор Медведчук направив членам фракції Партії регіонів народним депутатам Юрієві Бойку і Сергієві Льовочкіну офіційну вимогу про спростування в триденний термін наклепницької інформації. Але за цей час необхідні вибачення принесені не були, цитує прес-службу Медведчука Обком.

Адвокатами Медведчука були спрямовані запити в Державний комітет фінансового моніторингу, податкову адміністрацію, Державний комітет земельних ресурсів, Київське бюро технічної інвентаризації і Держдепартамент автоінспекції з проханням надати перелік українських і офшорних активів Бойка і Льовочкіна, а також перелік земельних володінь, нерухомого майна і транспортних засобів у рамках забезпечення вищевказаного позову про захист честі, гідності і ділової репутації Медведчука, йдеться в повідомленні.
powered by lun.ua