Гриценко заявив, що звинувачення Ющенка через газові угоди не мають сенсу

36 переглядів
Четвер, 22 січня 2009, 12:56

Секретаріат президента України досі не бачив підписаного газового контракту між Україною й Російською Федерацією.

Тому будь-які оцінки щодо відповідності газової угоди національним інтересам України – не мають жодного сенсу, заявив голова комітету Верховної Ради з нацбезопеки Анатолій Гриценко ("НУ-НС").

Так він прокоментував кореспонденту Ліга.net слова президента Віктора Ющенка про те, що газова угода, підписана з РФ, не відповідає національним інтересам країни.

Як заявив Ющенко, 23 січня Рада національної безпеки й оборони України на своєму закритому засіданні перевірить на відповідність національній безпеці газові домовленості з Росією. 

Між тим, Гриценко не виключає, що складна внутрішньополітична ситуація в Україні може призвести до втрати територіальної цілісності країни.

"Якщо влада і далі руйнуватиме державу і країну, то ми крок за кроком наближаємося до ситуації, коли, зберігаючи усі формальні атрибути (прапор, гімн, президентський штандарт) поступово перетворюємося в територію, підконтрольну іншим державам", - сказав він на інтернет-конференції в четвер.

"Цей процес є небезпечним і ми повинні разом його зупинити. У країні потрібно навести порядок, хаос і безлад уже усіх дістали", - підкреслив Гриценко, цитує "Інтерфакс-Україна".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua