Портнов виграв ще один суд за крісло Семенюк

П'ятниця, 23 січня 2009, 17:48

Апеляційний адміністративний суд Києва підтвердив рішення Окружного адміністративного суду Києва про правомірність призначення Кабінетом Міністрів Андрія Портнова на посаду виконуючого обов'язки голови Фонду державного майна.

Про це Українським Новинам повідомив депутат Верховної Ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко, представник фракції в судах Володимир Пилипенко.

"Сьогодні (у п'ятницю) Апеляційний (адміністративний) суд Києва підтримав це рішення окружного суду, ухваливши те, що Кабінет Міністрів мав право і в рамках своєї компетенції призначив Андрія Портнова виконувати обов'язки голови Фонду держмайна - першим заступником фонду", - сказав Пилипенко.

При цьому він додав, що Апеляційний адмінсуд Києва окремою ухвалою звернувся до Генеральної прокуратури з проханням перевірити діяльність керівництва ФДМУ.

"Апеляційний суд був дуже вражений взагалі, як здійснюється керівництво фондом останнім часом, і звернувся до Генеральної прокуратури окремою ухвалою, у якій викладає всі порушення керівництва в особі (звільненої Верховною Радою з посади голови ФДМУ Валентини) Семенюк-Самсоненко і її заступників для того, щоб було проведено перевірку й ухвалено рішення про порушення кримінальної справи", - сказав він.

Він підкреслив, що суд окремо цією ухвалою звертається до Кабміну і Ради з проханням вжити заходів для призначення керівництва ФДМУ.

"Оскільки саме це, як вважає суд, є компетенцією Кабінету Міністрів і Верховної Ради", - підкреслив депутат.

Пилипенко вважає, що зараз є всі законні підстави для того, щоб Портнов керував ФДМУ.

Як відомо, 26 грудня 2008 року Рада звільнила Семенюк-Самсоненко з посади голови ФДМУ.

У червні 2008 року Окружний адмінсуд Києва визнав правомірним призначення Кабміном Портнова на посаду в. о. голови ФДМУ.

Після цього ФДМУ оскаржив це рішення в Апеляційному адмінсуді Києва.

25 квітня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко представила колективу ФДМУ в.о. голови Портнова, посилаючись на рішення Окружного адміністративного суду Києва від 24 квітня, яким він призупинив укази президента Віктора Ющенка, що припиняють зміну керівництва ФДМУ.powered by lun.ua