Помер депутат від Партії регіонів

Неділя, 25 січня 2009, 18:58

На 33-му році життя після важкої хвороби помер народний депутат від Партії регіонів, почесний президент футбольного клубу "Зоря" (Луганськ) Валерій Букаєв.

Про це повідомила прес-служба футбольного клубу, передає УНІАН.

Букаєв – уродженець Краснодону. У 2003 році закінчив Луганський регіональний інститут менеджменту за фахом "Фінанси" (кваліфікація - економіст з фінансової роботи).

З 1995 року – приватний підприємець. Був директором Краснодонської філії ТОВ "Мет-Люкс-Сервіс", засновником ТОВ "Укр-Гермес" та ТОВ "Укр-Вікойл".

З 2006 року - голова наглядової ради ТОВ "Партнер Банк", засновник ТОВ "Луганськінтерресурс", президент футбольного клубу "Зоря" (Луганськ).

У 2002-2006 роках був депутатом Краснодонської міськради, у 2006-2007 роках - депутат Луганської обласної ради від Партії регіонів. З листопада 2007 року - народний депутат України VІ скликання. Пройшов у парламент під №101 списку Партії регіонів.

Став членом комітету Верховної Ради з питань бюджету.

Як відомо, 27 липня 2008 року ЗМІ повідомили про смерть депутата.

Зокрема , пролунала інформація про те, що останнім часом Букаєв проходив курс лікування від раку в клініках Німеччини.

У той же день прес-служба ФК "Зоря" спростувала дані про смерть почесного президента клубу.

Букаєва вважали одним з найбільш впливових бізнесменів Луганської області.

У сфері його впливу перебувають такі структури, як "Укр-Вікойл" і "Укр-Гермес", що торгують нафтопродуктами, компанія "Лугвугілля", що постачаяє устаткування вугільним підприємствам, фермерське господарство "Краснодон-Агро", ФК "Зоря", що виступає в українській Прем`єр-лізі.

Одружений, мав двох дітей – сина Данила (1998 р.н.) та доньку Марію (2002 р.н.).powered by lun.ua