Порошенко каже, що політики перетворилися на стадо баранів

Понеділок, 26 січня 2009, 08:29

Голова ради Національного банку Петро Порошенко вважає, що українська політика себе скомпрометувала.

"Я дуже щасливий, що за цей рік я не є в українській політиці, тому що українська політика себе скомпрометувала", - сказав він в ефірі Радіо "Свобода".

За його словами, народ вже "нудить" від політиків.

"Україна і її політики перетворилися в стадо баранів, оточені вони вовками. Вони сидять і поки барани сильні, вовки облизуються. Барани, замість того, щоб вистроїтись і захищати державу хоча б так, як вони можуть, вони між собою б’ються, а вовки просто сидять і чекають, коли вони втомляться для того, щоб зайти і не облизуватися, а з’їсти", - вважає Порошенко.

"Така справжня доля політиків, які не зрозуміють, що крім міжособистісних образ є інтереси держави, є речі, які треба об’єднувати, є позиції, які треба вирішувати", - додав він.

При цьому Порошенко згадав цитату із казки "Аліса в країні чудес" : "Напрямок, куди іти, дуже залежить від того, куди ви хочете прийти".

"На сьогоднішній день наші політики мають виразити, що вони хочуть мати в результаті", - зауважив Порошенко.

Він підкреслив ще раз, що влада перестала бути привабливою, а тому він не вірить політикам, які кажуть, що хочуть повернутися у владу.

"Якщо мені скажуть зараз, що Янукович дуже хоче влади, я не провірю, йому дуже комфортно в опозиції", - зауважив він.

"Я не приховую того, що на сьогоднішній день нам і в політиці, і у Верховній Раді потрібно збирати каміння, що позиція взаємних звинувачень, від якої, як ми вже сказали, нудить народ, не дає жодної позитивної риси для України", - сказав він.

"Вони мають на сьогоднішній день, всі політики: і Ющенко, і Тимошенко, і Янукович, і Литвин, визначитися, подивитись хоча б на інші країни, де політики були непримиренними політичними ворогами під час десятиріч, – під час кризи об’єдналися. І в них на сьогоднішній день іншого немає", - вважає Порошенко.

За його словами, якщо політики "це не зроблять до 2010 року, доля примусить їх зробити це після".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua