Кириленко, говорячи про зміну Стельмаха, згадав про штурм ГПУ

Понеділок, 26 січня 2009, 12:43

Депутатська група "За Україну" вважає, що результатом ухвалення постанови, яка передбачає звільнення з посади голови НБУ Володимира Стельмаха та призначення в.о. Тігіпка, призведе до двовладдя у Нацбанку і відповідно до некерованості в галузі.

Таку думку в інтерв’ю журналістам у понеділок висловив лідер групи В’ячеслав Кириленко.

Він нагадав ситуацію, коли через скасування відповідної постанови про призначення на посаду генпрокурора Святослава Піскуна, у ГПУ виникла подібна ситуація, і "всі пам’ятають, чим це завершилося".

"Тепер завдяки діям нової більшості в країні може виникнути два керівника Національного банку. Ми застерігаємо від такого розвитку подій", - зазначив Кириленко.

Він також додав, що рішення щодо внесення відповідної постанови не обговорювалося з фракціями і було внесено в зал з голосу, що, на його думку, не допустимо.

Кириленко також висловив думку, що новий т.в.о призначається для того, щоб "ввімкнути друкарський верстат і надрукувати додаткові гроші на виплати зарплат і пенсій, яких не вистачає".

"А ще я переконаний, що керівник, який буде призначений новою більшістю, також буде рефінансувати комерційні банки, але це вже будуть банки з іншими назвами і іншими господарями", - зазначив він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua