Тимошенко обіцяє, що після червня криза піде на спад

Понеділок, 26 січня 2009, 13:52

Прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що згідно з позитивними прогнозами експертів щодо стабілізації на світовому фінансовому ринку, криза піде на спад у другому півріччі цього року.

Про це вона заявила під час наради з головами облдержадміністрацій з питань підтримки будівельної галузі, передає прес-служба уряду.

"Експерти, які сьогодні вивчають світову кризу, сподіваються на те, що криза у другому півріччі цього року піде на спад і буде все ж таки відроджуватися нормальне кредитування, буде відроджуватися нормальна робота галузей, і ми також на це сподіваємося", - відзначила Тимошенко.

За її словами, вже зараз існують позитивні сигнали щодо стабілізації на світових фондових ринках.

Окрім того, вона повідомила, що сьогодні в Україні вже спостерігається зупинення спаду виробництва в окремих галузях, що в свою чергу, може призводити до певного зростання.

Також, за словами Тимошенко, "банківська система України тримається і тримається стабільно", і досі в країні не збанкрутував жоден банк.

Водночас Тимошенко зазначила, що у середньостроковій перспективі, за умови стабілізації курсу долара на валютному ринку України, а також здешевленні нафти на світових ринках та зниженні цін на будівельні матеріали, є сподівання на позитивні зрушення у вітчизняній економіці, і зокрема у будівельній галузі.

Прем’єр наголосила, що на сьогодні необхідно побудувати грамотний план виходу з кризи.

"Робота перед нами колосальна, нестандартна, вона ніколи не робилася ні Україною, ні світом. Вона потребує серйозних інтелектуальних вливань", - сказала вона.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua