Литвину не сподобався "наїзд" депутатів на Ющенка

Понеділок, 26 січня 2009, 15:22

Спікер Верховної ради Володимир Литвин висловлюється категорично проти початку процедури імпічменту президенту, однак не сказав, чи постанова про відповідальність президента свідчить про початок процедури.

Про це він заявив, відповідаючи на питання представника НУНС В’ячеслава Кириленка після голосування парламентом постанови про відповідальність президента.

"Це класичний приклад, як будує прем’єр політику: достатньо внести постанову, оголосити винним президента і домогтися, щоб голова ВР цю постанову прочитав. Виникає питання: чи цією постановою парламент вирішив питання стабільності гривні, повернення кредитів?" – обурився Кириленко.

"Якщо ви, Володимире Михайловичу, покладаючи всю відповідальність на президента і вживаючи слово "бездіяльність", у такий спосіб починаєте процедуру імпічменту, то ви про це нам прямо і скажіть", - закликав Литвина Кириленко.

У свою чергу Литвин відповів:

"Я вимушений організовувати роботу Верховної Ради навіть незалежно від того, чи подобається мені підхід, чи ні. І вимушений оголошувати те, про що було досягнуто на погоджувальній раді".

"Мене особисто це не подобається... що стосується натяку на початок процедури імпічменту президента, я категорично проти такого підходу. Я не бачу підстав і не бачу можливостей довести ініціативу з цього приводу до логічного завершення", - наголосив він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua