Коли Саркозі говорив про 2 мільярди для України, його не так зрозуміли

Понеділок, 26 січня 2009, 20:41

Європейський Союз не приймав рішення щодо виділення Україні 1,7 мільярдів євро для боротьби з кризою.

Про це стало відомо в ході прес-конференції в представництві Європейської комісії в Києві, присвяченої головуванню Чехії в ЄС, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Відповідаючи на питання журналістів про виділення ЄС коштів на подолання наслідків кризи, глава представництва Єврокомісії Жозе Мануель Пінту Тейшейра сказав: "Я не думаю, що така інформація могла виходити від мене, моїх колег або будь-якого іншого офіційного представника Єврокомісії".

У свою чергу в МЗС України підтвердили, що дійсно ЄС ніякого рішення щодо виділення українській державі коштів не приймала, і пояснили, що виступ президента Франції Ніколя Саркозі в Європарламенті не так зрозуміли.

Як відомо, у грудні 2008 року Саркозі, виступаючи в Страсбурзі на сесії Європарламенту, запропонував ЄС виділити Україні фінансову допомогу для боротьби з кризою в розмірі 1,7 мільярдів євро.

Посол Франції в Україні Жак Фор уточнив українським журналістам, що зазначені кошти Євросоюзу передбачається використовувати переважно на підтримку банківського сектору і промислового виробництва в Україні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua