Ющенко замінить Наливайченка на Хорошковського?

Четвер, 29 січня 2009, 12:59

Президент Віктор Ющенко, після призначення Валерія Хорошковського першим заступником голови Служби безпеки України, може зробити його виконувачем обов’язків голови СБУ.

Про це газеті "Сегодня" повідомило джерело в секретаріаті президента.

"Це більш ніж імовірно. У нас багато хто вважає, що Наливайченко (він зараз виконує обов'язки голови СБУ) уже працює на (прем'єра) Тимошенко", - сказало джерело.

У СБУ також ходять чутки про те, що Хорошковський може стати в. о. голови Служби.

Працівники СБУ також розповідають, що кабінет для нового першого заступника почали готувати ще за кілька днів до призначення. А в середу ввечері Хорошковського вже представили колективу центрального апарату СБУ.

Як відомо, у середу уряд звільнив Хорошковського з посади голови Держмитслужби. Цьому передувала низка взаємних звинувачувальних заяв із боку Тимошенко і Хорошковського. Прем'єр звинувачувала тодішнього голову митниці в сприянні співвласнику "РосУкрЕнерго" Дмитру Фірташу в питанні приналежності газу у сховищах і відмові розмитнювати цей газ на корить "Нафтогазу України".

Зі свого боку, президент, за кілька годин до звільнення Хорошковського, призначив його першим заступником голови СБУ, збільшивши кількість таких заступників.

Тепер перших заступників голови СБУ два, але в. о. голови Служби Валентин Наливайченко, як пояснило джерело в СБУ, як і раніше поки є "старшою посадовою особою".

Між тим, Анатолій Макаренко, якого Кабмін призначив головою митної служби замість Хорошковського, за словами одного з народних депутатів, є людиною, близькою до одного з лідерів БЮТ Андрія Кожем’якіна, пише газета.powered by lun.ua