ЮЩЕНКО І ТИМОШЕНКО РОЗСВАРИЛИСЯ НА РНБО

Вівторок, 10 лютого 2009, 16:10

На засіданні Ради національної безпеки й оборони відбулася суперечка між президентом Віктором Ющенко і прем’єр-міністром Юлією Тимошенко щодо газових контрактів.

Після довгого вступного слова, в якому президент розкритикував домовленості, він повідомив, що далі засідання Радбезу відбуватиметься у закритому режимі.

Ющенко попросив журналістів залишити залу засідання РНБО, однак його перебила Тимошенко, яка попросила журналістів бути присутніми на її виступі.

"Жодне слово пана Ющенка не відповідає дійсності", - встигла сказати Тимошенко перед тим, як із зали засідань РНБО припиналася трансляція до прес-центру секретаріату президента.

Після цього до прес-центру зазирнули співробітники прес-служби Тимошенко, які повідомили, що найближчим часом прем’єр дасть брифінг на вулиці перед будівлею.

Перед тим, як припинилась трансляція, Ющенко застеріг громадян від того, щоб вірити заявам прем’єр-міністра.

"Зараз ми вийдемо на Банкову (де розташовується секретаріат президента) і почнемо коментувати про "Венко", "РосУкрЕнерго" і так далі. Я звертаюся до людей: треба вже в екрани плювати після такої брехні, якою заколисали Україну", - сказав президент.powered by lun.ua