Черномирдін: "Ющенко ж нормальний мужик, а таке робить!"

Середа, 11 лютого 2009, 15:17

Посол Росії в Україні Віктор Черномирдін вважає, що США зацікавлені у газотранспортній системі України.

"В одному я впевнений: вони (США) Україну не відпустять. І в НАТО потягнуть, і самі в газотранспортну систему полізуть", - сказав Черномирдін в інтерв'ю "Комсомольской правде в Украине".

"Справа в тому, що скрізь американці. Скрізь стирчать американські вуха. Вони не хочуть. Вони не хочуть і газовий консорціум між Росією і Україною. Вони взагалі нічого не хочуть. А посол США, коли йому ставлять запитання: "Так хто ж винен в тому, що перекрили газ?" -відповідає: "Росія", - додав він.

На запитання, які у нього стосунки з послом США в Україні Вільямом Тейлором, Черномирдін відповів:

"Пан Тейлор знає: якщо що, я ж не змовчу! Я йому прямо в лоб говорив: "Що ви прив'язалися до України? Коли даси команду Києву поводити себе по-іншому?"... Ну він такий. Розвідник, військовий".

Він також висловив стурбованість погіршенням україно-російських відносин.

"Ось у нас все ще деякі кажуть: куди Україна від нас подінеться? Подінеться! Ще й як! Ти думаєш, ці українці, які в Росії працюють, вони нас поважають? З великою любов'ю до нас? Подивися, в яких умовах вони тут живуть. Вони принижені, вони нас поливають. Їм діватися нема куди - ось і їдуть до нас від безвиході", - сказав він.

Характеризуючи українських політиків, Черномирдін сказав, що "з цим українським керівництвом домовитися не можна".

"Прийдуть інші люди - подивимось ... Обов'язково тверезі прийдуть, нормальні", - зазначив він.

Говорячи про лідера Партії регіонів Віктора Януковича, Черномирдін зазначив, що "з ним можна говорити, але довіряти нікому не можна".

Характеризуючи президента Віктора Ющенка, Черномирдін сказав:

"На вигляд-то ніби нормальний мужик. Він такого складу - малює, черепки збирає. Він може навколо якогось пенька години три ходити, розглядати його, фантазувати. Вдома він там таке позбирав - млини, жорна, і величезні! Вітряних млинів в Києві понаставив ... І ця людина раптом виявили себе ось такою. Ніяк на нього не схоже. Ну ніяк, ось убийте мене, не здатний він на таке. Однак він робить. Хтось допомагає".

Черномирдін також висловив здивування незлагодженістю роботи українського керівництва.

"Так, собачаться між собою, криють одне одного ... У відкриту, по телебаченню! Ось, будь ласка - вона (Тимошенко) підписала потрібний ж для України (газовий договір), а він (Ющенко) зараз прискіпується: де гроші, Зін?", - сказав він.powered by lun.ua