Льовочкін вирішив не здаватися Медведчуку без бою

Середа, 11 лютого 2009, 17:32

Адвокати "регіонала" Сергія Льовочкіна заявляють, що рішення Печерського райсуду Києва за позовом Віктора Медведчука буде “негайно оскаржено”.

Про це йдеться у заяві адвокатів Валерія Винокурова та Людмили Куклєвої, повідомляє УНІАН.

Адвокати заявляють, що “політична заангажованість та цинічне беззаконня стали візитною карткою цього судового процесу”.

Вони зазначають, що “суд не мав права відкривати провадження в силу порушення правил підсудності” і також розглянув “справу тільки в одному судовому засіданні, яке безперервно тривало 11 годин”, під час якого “створював перешкоди для реалізації відповідачами своїх прав”.

Адвокати також заявляють “рішучий протест проти суддівського свавілля та безпрецедентного нехтування законом", яке, на їхню думку, мало місце при розгляді позову суддею Печерського райсуду Києва Сергієм Вовком.

Як відомо, Печерський райсуд Києва в повному обсязі задовольнив позовні вимоги Медведчука до Юрія Бойка і Льовочкіна про захист честі, гідності та ділової репутації.

Суд визнав наклепницькою і такою, що не відповідає дійсності, інформацію, поширену Бойком і Льовочкіним, про причетність Медведчука до зриву газових переговорів, а також до посередництва в газовій сфері.powered by lun.ua