Ющенко думає, що МВФ не зміг знайти спільну мову з Тимошенко

Четвер, 12 лютого 2009, 13:30

Президент Віктор Ющенко стурбований тим, що між урядом України і місією Міжнародного валютного фонду не відбулося результативного спілкування.

Про це Ющенко сказав в інтерв'ю журналу "Корреспондент", повідомляє прес-служба президента.

"Мені прикро, що три дні тому Україну покинула місія Міжнародного валютного фонду. Не відбулося того результативного спілкування, що мало відбутися між урядом України і місією. Проблема одна – світ не визнає намальовані у рожевих тонах параметри економіки", – зазначив він.

За словами Ющенка, його тривожить, що місія, яка працювала в Україні понад три тижні, покидає Україну тільки через те, що "просто не знаходить спільної точки зору з урядом щодо макроекономіки, бюджету, антикризових дій".

"Місія просто не бачить готовності діяти", – сказав президент, додавши, що натомість готовність уряду до дій замінена апеляціями до Росії з проханням про надання позики.

Ющенко переконаний, що уряд повинен негайно переглянути свою економічну стратегію, державний бюджет, параметри його дефіциту і зробити головний фінансовий документ країни "більш реалістичним".powered by lun.ua