Ющенко запропонував морякам Фаїни реабілітуватися в Феофанії

П'ятниця, 13 лютого 2009, 18:14

Медики Держуправління справами запропонували морякам судна "Фаїна" пройти медико-психологічну реабілітацію у медзакладах ДУС.

Таку пропозицію на дорученняя Віктора Ющенка озвучив заступник керівника Державного управління справами Ростислав Валіхновський, повідомляє прес-служба президента.

Так, морякам запропонували пройти реабілітацію в клінічній лікарні "Феофанія" та відповідних санаторно-курортних закладах.

За словами Валіхновського, в четвер українські медики разом зі своїми кенійськими колегами оглянули екіпаж "Фаїни".

"Медогляд встановив, що в усіх членів екіпажу наразі стабільний стан здоров'я", - сказав він, додавши, що жоден з моряків не потребував стаціонарної медичної допомоги - натомість були лише випадки, коли йшлося про необхідність амбулаторного обстеження та надання лікарської допомоги безпосередньо на місці.

Говорячи про запропоновану морякам реабілітацію, заступник керівника ДУС зазначив:

"Йдеться про важливість відновлення загального стану здоров'я, стабілізацію психологічного стану, якість яких, на жаль, знизилася в результаті тривалого перебування у піратському полоні".

Він особливо наголосив, що перебування екіпажу "Фаїни" у медичних закладах буде оплачене державним коштом.

За словами Валіхновського, під час перельоту з Кенії до України медики та екіпаж "Фаїни" домовилися: спочатку моряки проводять короткий час вдома з родинами, але вже найближчим часом, хто побажає, скористається запропонованою їм можливістю поправити здоров'я у медзакладах ДУС.powered by lun.ua