Литвин не хоче стріляти в холосту призначаючи міністрів

Неділя, 15 лютого 2009, 14:34

Парламент розгляне кадрові пропозиції уряду у випадку їх внесення у Верховну Раду.

Про це заявив спікер Володимир Литвин журналістам у неділю в ході робочої поїздки у Фастів, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Якщо кадрові пропозиції будуть запропоновані урядом, я виходжу з того, що ми повинні їх розглянути і прийняти відповідне рішення для того, щоб не було підстав говорити, що в нас відбувається процес взаємного блокування роботи", - сказав він.

При цьому спікер підкреслив, що виходить з того, що кандидатури на посади в уряді повинні сприйматися в суспільстві.

"Я стояв і стою на тому, що потрібно відмовитися від цього залізобетонного квотного принципу, а потрібно в цей складний час запропонувати кандидатури людей, які б собою могли закрити ту або іншу сферу", - сказав він.

"Діяти за принципом квотного підходу - я вважаю: це знущання над країною", - підкреслив Литвин, додавши, що в уряді повинні працювати професіонали.

Спікер висловив думку про те, що майбутній пленарний тиждень "буде дуже складним".

Литвин повідомив про те, що на його ім'я надійшла заява міністра фінансів Віктора Пинзеника про відставку, яку він направив у відповідні комітети Верховної Ради.

"Я виходжу з того, що якщо людина твердо прийняла рішення, то Верховна Рада повинна задовольнити прохання", - зазначив він.

Говорячи про призначення нового міністра фінансів, спікер підкреслив необхідність погодити всі позиції "для того, щоб у нас не було холостого пострілу".powered by lun.ua