Азаров обурився, що відставку Пинзеника віддали не йому

Вівторок, 17 лютого 2009, 11:11

Питання про відставку Віктора Пинзеника з посади міністра фінансів розглядав комітет з Державного будівництва та місцевого самоврядування, а не фінансовий комітет.

Так з 12 депутатів 10 членів цього комітету проголосували за відставку Пинзеника, повідомив голова комітету Олександр Омельченко під час розгляду питання.

У відповідь на виступ Омельченка, голова фінансового комітету Микола Азаров спитав, чому питання відставки голови міністерства фінансів розглядалося не в профільному комітеті.

У відповідь на це віце-спікер Верховної ради Олександр Лавринович повідомив, що "голова Верховної Ради має право згідно з регламентом визначати профільний комітет, і мова йшла, про те, що вирішення питань формування кабінету міністрів віднесено до компетенції цього комітету".

"Заява власноруч написана міністром фінансів, тому передана до цього комітету", - зазначив Лавринович.

В свою чергу Омельченко додав, що резолюцією Литвина від 11 лютого питання мали розглядати обидва комітети.

"Однак ваш комітет до сьогоднішнього дня по невідомій причині не розглянув заяву Пинзеника. Тому комітет з держбудівництва регламентно розглянув питання, порушень немає. Політичної підопльоки теж немає", - наголосив він.powered by lun.ua