Луценко знає про "другий Майдан" і готується "натиснути на нервові центри"

Вівторок, 17 лютого 2009, 11:35

У Міністерства внутрішніх справ є відомості про спроби створення всеукраїнської організації "Проти всіх" та організації "другого Майдану".

Про це в інтерв'ю Сегодня сказав міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

"Низка демонстрацій, які пройшли нещодавно, висвітлила підготовку відомими мені громадськими діячами всеукраїнської організації на зразок "Пори" з назвою "Проти всіх", - сказав він.

"Поки ця організація в зародковому стані, але вже помітно, що на території країни відпрацьовується модель, схожа на "Пору". Я не кажу аналогічна, але схожа", - додав Луценко.

На запитання, які сили стоять за цією організацією і де вони знаходяться - всередині країни, чи за кордоном, він відповів:

"У мене є і та, й інша інформація. Зараз перевіряємо. Буквально минулого тижня ми почали займатися цією організацією, і вже, схоже, знаємо, хто за нею стоїть і хто фінансує".

"Втім, поки вони діють легально, у мене претензій немає, але я маю знати більше. Якщо вони перейдуть межу закону, ми натиснемо на нервові центри", - додав Луценко.

На запитання, чи реальний, на його думку, новий Майдан, він відповів:

"Ні, можлива лише його імітація. І вона готується. Можливо, навіть буде масовою, але ефективною не буде".powered by lun.ua