"Нашу Україну" покинуло обласне керівництво. Через протистояння з ЄЦ?

Вівторок, 17 лютого 2009, 12:10

Луганську обласну організацію партії "Народний союз "Наша Україна" покинули її голова Сергій Алексєєв і голова виконкому Тетяна Колесникова.

Про те, що вони написали заяви про вихід із партії, стало відомо в понеділок, пише "Комерсант-Україна".

У повідомленні для преси, підготовленому членом облорганізації Ігорем Бразовським, говориться, що Алексєєв і Колесникова вийшли з партії після "жорсткої дискусії і критики з боку однопартійців щодо провальної роботи обласної організації, а також зауважень про використання ними службового становища".

"Конфлікт в організації зрів уже давно, але активізувався в листопаді минулого року", - розповів Алексєєв газеті.

За його словами, основними спірними моментами було затвердження кандидатур від облорганізації на посади в політраді і центральній контрольно-ревізійній комісії партії.

"Після того як ми визначили кандидатури, мої опоненти почали слати в Київ листи, фальсифікувати інформацію. Я не захотів опускатися до їхнього рівня і вирішив покинути організацію", - пояснює Алексєєв.

За інформацією джерел видання у центральному апараті НУ, конфлікт у луганській облорганізації пояснюється внутрішньопартійним протистоянням між групами, одна з яких орієнтована на зближення з партією "Єдиний центр", а інша виступає проти цього.

"На керівників луганської облорганізації могли тиснути, щоб вони просували у вищі органи НСНУ людей, орієнтованих на об'єднання з "Єдиним центром", - зазначив один зі співрозмовників газети.

У луганській облорганізації "Єдиного центру" цю версію спростували. "Ця інформація не відповідає дійсності, - сказав керівник секретаріату луганської облорганізації ЄЦ Валентин Ткалич. - Конфлікт у НСНУ, вочевидь, пов'язаний із тим, що керівництво не справилося зі своїми обов'язками".

Алексєєв відмовився коментувати дану інформацію.

А на запитання, хто був його опонентом у партії, сказав: "Ігор Бразовський – помічник народного депутата НУНС Оксани Білозір" (Білозір - член президії ЄЦ).powered by lun.ua