Затулін вважає, що висилка Черномирдіна – це до війни

Середа, 18 лютого 2009, 17:20

Послу вказують на двері перед тим, як оголосити війну його державі, заявив директор Інституту країн СНД, депутат Держдуми РФ Костянтин Затулін.

Так він прокоментував попередження Міністерства закордонних справ України послу Росії в Україні Віктору Черномирдіну про можливість оголошення його персоною нон ґрата, повідомляє прес-служба Інституту країн СНД.

"Не думаю, що в Україні набереться хоча б рота придатних до нестройової, яка сьогодні хотіла б воювати з Росією", - заявив депутат.

"Боюся тільки, що тривала агонія режиму Віктора Ющенка завдасть ще багато шкоди як самій Україні, так і російсько-українським відносинам", - додав він.

Затулін відзначив, що "останнім часом влада України, схоже, взяла собі за правило творчий принцип "жодного дня без рядка".

"Ми в Інституті країн СНД колись думали, що загострення хвороби русофобії, що переслідує владу, трапляється по понеділках", - додав депутат.

Коментуючи попередження міністра закордонних справ України Володимира Огризка й інтерв'ю виконувача обов'язків глави СБУ Валентина Наливайченка, Затулін сказав:

"Учора був вівторок, але одразу двоє вірних паладинів Віктора Ющенка відзначилися, роблячи подвиги в боротьбі з москалями".

Співробітники Інституту країн СНД "схиляють свої голови перед Володимиром Огризком і Валентином Наливайченком".

"Якби не ці пильні патріоти і їхній великий керівник Ющенко, українська державність, а разом з нею і територіальна цілісність, давно б завалилися під натиском анекдотів Черномирдіна і грошей Лужкова – Затуліна", - йдеться в заяві.

Як відомо, Костянтин Затулін є персоною нон ґрата в Україні.
powered by lun.ua