У Раді хочуть допитати "Нафтогаз" по відключенню міст від тепла

Четвер, 19 лютого 2009, 11:16

Партія регіонів пропонує запросити до Верховної Ради представника "Нафтогазу України" для пояснення відключення теплопостачання у кількох великих містах України.

"Чому депутати в нашій залі не порушують питання, що сьогодні цілі міста, регіони відключаються від теплозабезпечення?", - обурився член Партії регіонів Олександр Єфремов.

Депутат пояснив технічну сторону небезпеки таких відключень: "Якщо ми сьогодні в мороз відключимо територію, а працівники комунальної сфери не встигнуть злити воду, то ми потім тільки при 20° тепла зможемо повернутися назад і запустити ці підприємства".

Єфремов оголосив, що від теплопостачання нині відключають "Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ, Херсон, Крим".

"Тепер йде перекручена інформація про те, що хтось десь має якийсь вплив на газові структури. Офіційно заявляю, що прямі угоди про поставку тепла і взяття в оренду комунальних котелень взяла на себе дочірня структура "Газ України", - заявив депутат.

"Ми пропонуємо запросити в зал представника "Нафтогазу України", який відповідає за цей напрямок, щоб вони дали інформацію, чому вперше за всі роки незалежності йде відключення по цілих територіях і це робиться саме в період, коли йде грип", - додав він.
powered by lun.ua