Депутати викликали Огризка "на килим", але не за Черномирдіна

Четвер, 19 лютого 2009, 11:38

На наступному пленарному тижні Верховна Рада розгляне законопроект про розмежування функцій голови Київміськдержадміністрації і київського міського голови.

Про відповідне рішення погоджувальної ради повідомив спікер Володимир Литвин.

За його словами, це питання розглядатиметься у вівторок, 3 березня.

Разом з ним, за словами Литвина, депутати розглянуть законопроект про двотуровість місцевих виборів.

"Ми їх розглянемо в парі", - сказав він.

Крім того, згідно з рішенням погоджувальної ради, 3 березня депутати заслухають інформацію міністра закордонних справ Володимира Огризка щодо рішення Міжнародного суду ООН про острів Зміїний.

Литвин також повідомив, що лідери фракцій доручили профільному комітету - розглянути проект постанови про скасування позачергових виборів депутатів Тернопільської облради.

"Якщо комітет не розгляне – у визначений регламентом термін винести це питання на голосування", - сказав він.

На засіданні також сталася суперечка між лідером групи "За Україну" В’ячеславом Кириленком, Литвином та "регіоналом" Олександром Єфремовим.

Кириленко вкотре наполягав на негайному розгляді питання про присвоєння Донецькому національному університету ім’я Василя Стуса.

У свою чергу Литвин повідомив, що погоджувальна рада доручила профільному комітету "виїхати у Донецький університет і вивчити думку колективу" з цього питання перед тим, як виносити його у сесійну залу.

Водночас Кириленко звинуватив Блок Литвина і частину БЮТ у блокуванні цього питання разом з "регіоналами" і комуністами.

"Ви не вчіть коаліцію працювати, а працюйте в коаліції", - відповів йому Литвин, зазначивши, що на погоджувальній раді проти цього питання виступали лише комуністи і "регіонали".

У свою чергу Єфремов звинуватив Кириленка у намаганні "нести свою ідеологію насильницьким шляхом на іншу територію проти думки людей, які живуть на цій території"

"Скажіть, що ви стаєте на шлях фашизму, і тоді вас всі зрозуміють. Ми вам не дамо це зробити", - заявив він.powered by lun.ua