Верховна Рада вирішила розібратися з Черновецьким

Четвер, 19 лютого 2009, 18:53

Верховна Рада утворила Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування обставин порушення Конституції та законів посадовими особами Київської міської ради та її виконавчого органу.

За відповідне рішення проголосувало 383 народних депутата. Головою комісії став депутат від групи Народна самооборона Кирило Куликов.

Підставою для внесення постанови щодо створення Тимчасової слідчої комісії на розгляд Верховної Ради стали факти системних порушень Конституції та законів України Київським міським головою Черновецьким та іншими посадовими особами Київської міської ради та її виконавчого органу.

Порушення були підтверджені відповідними перевірками правоохоронних органів, органів прокуратури, Антимонопольного комітету, актами президента, Кабміну, численними судовими рішеннями.

За результатами даних перевірок та прийнятих актів були виявленні численні факти порушення соціальних прав громадян (право на отримання безоплатної медичної допомоги, навчання тощо), земельного, містобудівного, природоохоронного та адміністративного законодавства, законодавства, що встановлює порядок формування тарифів на послуги міського транспорту, комунальні послуги, послуги з опалення та теплозабезпечення, бюджетного законодавства тощо.

Крім того існує чимало фактів наведених у зверненнях громадян, повідомленнях у засобах масової інформації, зверненнях громадських організацій та об'єднань тощо, що потребують необхідних перевірок та вжиття відповідних заходів щодо їх усунення та недопущення повторенню, йдеться в пояснювальній записці до проекту.
powered by lun.ua