Яценюк пояснив, чому не хоче в крісло Пинзеника

Субота, 21 лютого 2009, 18:01

Арсеній Яценюк переконаний, що Верховна Рада України не ухвалить жодного непопулярного рішення, оскільки серед народних депутатів є багато кандидатів у президенти України.

Про це він заявив в інтерв’ю Бі-Бі-Сі, повідомляє УНІАН.

На думку Яценюка, "як цей склад парламенту, так і основні дійові особи цієї більшості, підуть на президентську кампанію".

Разом із тим він вважає, що без непопулярних рішень в Україні неможливо подолати економічну кризу.

Яценюк переконаний, що майбутній міністр фінансів України має "абсолютно чітко усвідомити, що йде на запровадження непопулярних реформ".

На запитання, чи погодився б він очолити Мінфін, Яценюк наголосив, що "погодився б зайняти крісло міністра фінансів, якби в українському уряді рішення приймалися колегіально", а не за принципом, коли правильним є тільки рішення прем’єр-міністра України.

Він вважає, що нинішня парламентська більшість не готова підтримувати непопулярні рішення, які дозволили б державі вийти з нинішньої кризи.

Водночас Яценюк ще раз підтвердив, що йому пропонували очолити Національний банк України.

"У мене були розмови в секретаріаті президента України, і дійсно були такі пропозиції", - сказав він. При цьому він зауважив, що "людина, яка займається політикою, не може займатися грошово-кредитною політикою".

Депутат нагадав, що працює над створенням місцевих осередків організації "Фронт змін".powered by lun.ua