Через Грача Компартія почне розпадатися?

Понеділок, 23 лютого 2009, 10:24

Найближчими днями керівництво кримського республіканського комітету Компартії може ініціювати вихід кримського осередку зі складу партії, протестуючи проти виключення з президії КПУ Леоніда Грача.

Про це пише Комерсант-Україна, відзначаючи, що більшу частину кримського рескому КПУ складають прихильники Грача.

Депутат Верховної Ради АРК, голова контрольно-ревізійної комісії кримського рескому КПУ В'ячеслав Захаров назвав рішення ЦК "помстою Грачу, який є активним противником союзу КПУ з кланами Тимошенко і Ющенка".

Більше того, Захаров закликав лідера КПУ Петра Симоненка "покаятися перед партією" і "написати заяву про відставку з посади першого секретаря".

Він також повідомив, що кримська республіканська організація КПУ залишає за собою право "зібрати конференцію і вирішити, що далі робити".

Сам Грач, виступаючи на пленумі ЦК КПУ у суботу, заявив про готовність кримської організації виступити на його підтримку, оскільки, за його словами, "її представники не сприймуть таке рішення" щодо нього.

Водночас співрозмовник Комерсанту в апараті КПУ зазначив, що виключення Грача з президії практично не урізає його повноважень, оскільки у нього все одно не було лояльної більшості в президії КПУ.

"Леонід Грач не буде мати права голосу при ухваленні ключових рішень в партії, однак на його партійну діяльність рішення пленуму кардинально не відіб'ється", - зазначив представник КПУ.powered by lun.ua