Депутати-мільйонери вимагають у Верховної Ради матеріальну допомогу

Понеділок, 23 лютого 2009, 14:44

Депутати п'яти попередніх скликань Верховної Ради, у числі яких кілька мільйонерів, звернулися в управління справами апарата Верховної Ради з проханням виплатити їм грошову допомогу.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на відповідні документи з парламенту. Серед прохачів:

Валерій Акопян, депутат ВР четвертого скликання. Часто згадується як засновник (спільно з колишнім нафтогазовим бароном Ігорем Бакаєм) таких компаній, як "Нафтогаз-Постаченерго", "Слов’янська спадщина", "Укргаз", "Укргазсервіс", аудиторської компанії "Альфа Омега".

Ганна Антоньєва, депутат ВР четвертого скликання, директор горілчаного заводу "Артеміда". Кажуть, зараз це не завод, а якесь інше підприємство, яке займається чи то аграрним бізнесом, чи то офісним обладнанням.

Петро Димінський, депутат ВР четвертого скликання, президент футбольного клубу "Карпати". Людина, яка до кінця цього року заявляла про готовність вкласти 15 мільйонів євро в початок робіт з будівництва стадіону у Львові.

Лев Мірімський, депутат ВР четвертого скликання, одна з найбагатших людей Криму. До кризи, за деякими оцінками, його статки оцінювалися в 180 мільйонів доларів.

Людмила Супрун, депутат ВР четвертого скликання, засновниця асоціації "Інтерагро".

Микола Гапочка, депутат ВР четвертого скликання, колишній заступник голови Луганської облдержадміністрації та екс-заступник голови Держкомрезерву України.

Олександр Баранівський, депутат ВР п’ятого скликання від СПУ, колишній міністр аграрної політики.

Михайло Гончаров, депутат ВР п’ятого скликання, керівник Східно-Європейського банку.

Ігор Зварич, депутат ВР п’ятого скликання, президент хутрової фірми "Тисмениця", заслужений економіст України.

Михайло Гладій, депутат ВР п’ятого скликання, екс-губернатор Львівщини, колишній віце-прем’єр міністр, міністр агропромислового комплексу.

Сергій Кальцев, депутат ВР п’ятого скликання, генеральний директор компанії "Олександр" у Запоріжжі, яка займається постачанням гірничошахтного, компресорного та насосного обладнання, абразивних матеріалів.

Ярослав Мендусь, депутат ВР п’ятого скликання, права рука лідера соціалістів Олександра Мороза.

Микола Одайник, депутат ВР п’ятого скликання, колишній директор сільськогосподарського ТОВ "Яланецьке". Колишній президент Тендерної палати України.

У понеділок на погоджувальній раді спікер Володимир Литвин заявив, що "сьогодні 112 колишніх народних депутатів отримують зарплату у Верховній Раді України".

"Деякі з них, – заявив Литвин, – живуть дуже й дуже непогано. Я сьогодні отримую масові звернення про допомогу. Але в нас немає за рахунок чого виплачувати. А закон вимагає. І мені погрожують судами з цього приводу".

Торік матеріальну допомогу на період працевлаштування отримало 160 народних депутатів колишніх скликань на загальну суму понад 20 млн. грн., повідомляє УНІАН.powered by lun.ua