Тимошенко не розуміє реакцію Ющенка на пропозицію припинити чвари

Вівторок, 24 лютого 2009, 15:45

У Кабінеті міністрів заявляють про незрозумілу позицію президента Віктора Ющенка щодо оприлюднення спільної заяви з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко в рамках поновлення кредитування Міжнародним валютним фондом.

Про це журналістам у вівторок повідомив віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря.

"Уряд отримав листа від МВФ, де найважливішою умовою повернення місії фонду до України є оприлюднення спільної декларації президента і прем'єра про їх налаштованість на підтримку реформ", - заявив Немиря.

За словами віце-прем'єра, за дорученням Тимошенко він підготував проект такої спільної заяви у співпраці з представниками МВФ.

Серед іншого в тексті проекту є теза про те, що президент і прем'єр "не можуть дозволити передвиборчій кампанії поглибити кризу і обіцяють покласти край політичним чварам".

Немиря повідомив, що уряд схвалив проект заяви, а Тимошенко зі свого боку підписала цей документ.

"Минув майже тиждень, але ми не маємо жодної пропозиції до тексту з боку секретаріату президента. Ми не розуміємо, чи влаштовує їх цей текст і чому його не підписують. А якщо не влаштовує, то які є пропозиції до нього", - заявив віце-прем'єр.

Крім того, Немиря повідомив, що декларацію про готовність України до продовження співпраці з МВФ уже підписав виконувач обов'язків міністра фінансів Ігор Уманський.

Взагалі декларацію мають підписати президент, прем'єр, голова Верховної Ради, голова Нацбанку та виконувач обов'язків міністра фінансів.
powered by lun.ua