Регіонали "нахапали" і "розбазарили" землі в Криму, заявляє Куніцин

Четвер, 26 лютого 2009, 08:56

Голова Севастопольської міської держадміністрації Сергій Куніцин стверджує, що "сьогодні Партія регіонів в Севастополі – найбільший земельний буржуа".

"Регіонали при владі в міськраді, і всі земельні питання вирішують корпоративно. Подивіться, скільки землі роздано нинішнім скликанням або попередніми складами депутатів", - заявив він на брифінгу для журналістів, повідомляє УНІАН.

За словами голови виконавчої влади міста, "регіональна" більшість у міськраді "віддала однопартійцям не тільки "Золотий пляж", а й 19 тис. га лісових угідь, 50 га землі в Балаклаві, 4 га на березі Балаклавської бухти, землі "Золотої балки".

"А ще сотні гектарів, які депутати просто роздавали один одному, друзям, родичам, своїм фірмам. Все це рішення "слухняної більшості". І "Золотий пляж" у цьому ж списку – за ним люди з Донецька, з Партії регіонів", до дав він.

Куні цин зазначив, що у міській адміністрації вже накопичилося чимало фактів, матеріалів, даних про земельні махінації в Севастополі. У більшості випадків, як стверджує він, фігурують прізвища депутатів.

Голова міста пообіцяв, що на севастопольському вторинному ринку землі найближчим часом буде наведено лад.

"Вони, перебуваючи при владі, нахапали собі, своїм, підставним дуже багато землі. А зараз криза грянула, і не знають, що з ділянками робити. Сидять, як собаки на сіні. Розбиратимемося за кожним випадком", - сказав Куніцин.

Коментуючи численні звинувачення на свою адресу і на адресу міської адміністрації з боку міської ради в "розбазарюванні" землі, Куніцин зазначив: "З усіма цими панами у нас розмова буде коротка – у суді. Подобається їм це чи не подобається. Там і розберемося".powered by lun.ua