Литвин: "Україна могла б прогодувати мільярд людей"

Четвер, 26 лютого 2009, 12:49

Голова Верховної Ради Володимир Литвин сподівається, що найближчим часом закон про підтримку агропромислового виробництва, заветований президентом, вступить в дію.

Про це Литвин сказав під час спілкування з жителями села Стриївка Тернопільської області, де він перебуває з робочою поїздкою, повідомляє прес-служба спікера.

Литвин вважає, що після світової фінансово-економічної кризи "світ буде ще жорстокішим, але проблема забезпечення продовольчими товарами лишатиметься актуальною".

У зв'язку з цим спікер висловився за те, щоб в Україні було докладено зусиль до застосування новітніх технологій в агропромисловому комплексі.

"Україна могла б прогодувати майже 1 мільярд людей", - підкреслив Литвин. При цьому він нагадав, що "в недалекому часі Україна годувала більш ніж 250 мільйонів людей, і не лише у Радянському Союзі".

Крім того, спікер висловився за скасування рішення про неможливість отримати статус безробітного та отримати соціальну допомогу сільським мешканцям у разі, якщо вони є власниками більш ніж 0,25 га землі.

"Я наполягатиму на ухваленні відповідного закону на наступному тижні", - заявив Литвин.
powered by lun.ua