Тимошенко чекає від Ющенка підпису до кінця дня

П'ятниця, 27 лютого 2009, 16:01

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко сподівається, що президент Віктор Ющенко до кінця дня п'ятниці підпише спільне звернення представників української влади до МВФ.

Про це вона повідомила в п'ятницю на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів, повідомляє Ліга.net.

"Я намагалася переконати президента, щоб сьогодні він підписав спільну заяву від президента, прем'єр-міністра, виконувача обов'язків голови Нацбанку і виконувача обов'язків міністра фінансів", - сказала Тимошенко.

"Ми передали документ, на якому стоїть підпис прем'єр-міністра і підпис виконувача обов'язків міністра фінансів. Президент пообіцяв сьогодні до кінця дня цю спільну заяву підписати", - додала вона.

Також, за словами прем'єра, існує ще один документ, у якому викладена позиція української влади щодо аспектів перегляду програми співробітництва України з МВФ.

"Такий документ також підготований, повністю відпрацьований проект Кабінетом міністрів переданий президенту України й о 15:00 у понеділок ми домовилися про чергову зустріч, на якій, найімовірніше, буде підписано і президентом, і урядом, і всіма учасниками цього процесу спільний документ, у якому задекларовані наші позиції щодо перегляду програми з МВФ", - сказала вона.

Раніше президент Ющенко, прем'єр Тимошенко і голова Верховної Ради Володимир Литвин домовилися до понеділка, 2 березня, підготувати спільний документ до Міжнародного валютного фонду.

Ющенко при цьому наголосив, що робоча група має напрацювати документ, який демонструватиме спільну політичну волю всіх гілок влади в забезпеченні реалізації конкретних економічних питань.

Група має намір до 15:00 понеділка підготувати документ і парафувати його.powered by lun.ua