У Литвина пояснили, що попрощатися з Ющенком до виборів неможливо

Четвер, 12 березня 2009, 16:55

Провести процедуру імпічменту президента Віктора Ющенка до президентських виборів неможливо.

Так заступник голови фракції Блоку Литвина Олег Зарубінський прокоментував заяву лідера КПУ Петра Симоненка про звернення його фракції з офіційним листом до керівників усіх фракцій парламенту щодо початку процедури імпічменту президента.

Зарубінський наголосив, що для здійснення процедури імпічменту має бути "кілька голосувань у парламенті, які мають підтримати спочатку 226 народних депутатів, потім - 300, а потім - 337, а це зробити непросто".

За його словами, також мають бути "висновки відповідних судів щодо того, що президент України здійснив тяжкий злочин, державну зраду", повідомляє УНІАН.

"Якщо говорити реально, а не з точки зору піару, то технологічно повний цикл імпічменту до президентських виборів здійснити практично неможливо", - зауважив Зарубінский.

За його словами, КПУ давно виступає за необхідність проведення процедури імпічменту президента, але "в глибині душі вони прекрасно розуміють, що юридичний інструментарій недостатній для того, щоб до президентських виборів здійснити весь цикл імпічменту".

powered by lun.ua