Азаров почав цитувати Пушкіна і побачив у Кучмі примару батька Гамлета

Субота, 21 березня 2009, 09:38

Головним антикризовим кроком українського уряду мало б стати стимулювання реального виробництва.

Таку думку в ефірі телеканалу Інтер висловив регіонал Микола Азаров.

"Головним у всіх антикризових програмах є зараз стимулювання реального виробництва, підтримка банківсько-кредитних систем. Цим займаються уряди всіх країн світу. Цим і нам треба займатися. Підйом економіки і на базі його зміцнення національної валюти", - описав він можливі дії уряду.

У той же час, за словами Азарова, він бачить, як у телевізорі прем'єр "влаштовує істерики своїм міністрам, але цього ніхто не боїться".

"Або наприклад, є в древньогрецькій міфології такий цар Мідас. Відомо, що усе до чого він доторкався, перетворювалося в золото. У нашої влади є здатність, що все, до чого вона доторкається, перетворюється в абсолютну протилежність, не буду називати це непристойне слово", - поскаржився регіонал.

Як приклад він згадав те, що після втручання уряду ціни на ліки виросли в 5 разів. "А що нам говорять з екрану телевізора? Виявляється, треба зранку їсти обпилки. Це виноситься на телешоу Шустера. А той ще так уважно запитує: А як опилочки їсти з водичкою або насуху? ", - пожартував Азаров.

"Це театр абсурду. Замість діяти, займаємося телешоу. А тут ще за законами жанру виникає примара батька Гамлета у вигляді Леоніда Кучми, що говорить: "Візьму, та й прийду. Отоді ви побігаєте в мене по телешоу", - продовжив він.

Під кінець виступу Азаров почав цитувати Пушкіна. "Не нужно золото ему, когда простой продукт имеет", - пояснив він потреби держави.

powered by lun.ua