Луценко пригрозив дільничим звільненням за наркопритони

Четвер, 26 березня 2009, 12:35

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко обіцяє звільняти дільничних інспекторів міліції, якщо на підвідомчій їм території будуть виявлені наркопритони або продавці наркотиків, про яких вони не знають і не вживають відповідних заходів.

Про це Луценко заявив на нараді з дільничними інспекторами і керівниками райвідділів Одеської, Миколаївської і Херсонської областей у четвер в Одесі, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Якщо з 1 квітня (і це не жарт), дільничний, який служить більше півроку, і на його території інші служби знаходять наркопритон або продавців наркотиків, автоматично звільняється з роботи", - сказав міністр.

Він вчергове відзначив, що керівництво МВС вимагає від дільничних повної реєстрації звернень громадян і вживання відповідних заходів по них, ведення профілактичної роботи з раніше засудженими, виявлення наркопритонів, продавців наркотиків та осіб, що займаються незаконним виготовленням спиртних напоїв.

Крім того, Луценко гостро розкритикував кількість звітів, які замість "реальної роботи" щомісяця повинні писати дільничні.

Він зобов'язав керівників райвідділів та інших посадових осіб МВС до 15 квітня вдвічі зменшити кількість звітів. "Кому вони (звіти) потрібні. Необхідна робота, і її результат", - зазначив міністр.

Водночас голова МВС закликав керівників районних управлінь міліції припинити встановлювати для дільничних плани розкриття злочинів.

powered by lun.ua