Балога написав Черновецькому про те, що "не додає авторитету"

П'ятниця, 27 березня 2009, 15:55

Глава секретаріату президента Віктор Балога просить голову Київської міської держадміністрації Леоніда Черновецького вжити заходів для усунення порушень з боку комунальних підприємств у питанні надання послуг.

Про це йдеться в листі Балоги на адресу Черновецького, повідомляє прес-служба президента.

"Останнім часом до глави держави звертаються суб'єкти господарювання з проханням вжити заходів з метою захисту їхніх законних інтересів у зв'язку з тим, що деякі комунальні підприємства Києва зобов'язують сплатити тарифи за надані комунальні послуги, зокрема з централізованого водопостачання та водовідведення, у підвищених розмірах, розрахованих на підставі розпоряджень голови Київської міської державної адміністрації, які скасовані указами президента", - сказано в листі.

За інформацією суб'єктів господарювання, відмова платити за підвищеними тарифами призводить до безпідставного відключення їх від доступу до послуг, що надаються комунальними підприємствами Києва, зазначає Балога.

Глава секретаріату президента переконаний, що "такі дії комунальних підприємств Києва є незаконними і можуть призвести до необхідності відшкодування в судовому порядку моральної та матеріальної шкоди, завданої суб'єктам господарювання".

"Як наслідок, бюджет міста Києва матиме значні збитки, що може призвести до невиконання низки соціально-економічних програм, спрямованих на забезпечення прав і свобод осіб, які проживають у столиці України", - зазначає Балога.

Крім того, наголошує він, "зухвале нехтування правом та ігнорування комунальними підприємствами викликів, з якими зіткнулися суб'єкти господарювання у зв'язку із фінансово-економічною кризою, не додає авторитету владі Києва".

"Ураховуючи зазначене, просимо Вас у найкоротший термін вжити всіх необхідних заходів для усунення зазначених порушень і недопущення їх у подальшому та притягнути винних осіб до відповідальності", - сказано в листі.

"Про результати розгляду просимо поінформувати для доповіді главі держави", - додає Балога у листі до Черновецького.

powered by lun.ua