Ющенка втретє просять заплатити зарплату партії

П'ятниця, 27 березня 2009, 17:58

Рядові члени "Нашої України" втретє звертаються до президента з вимогою виплатити їм зарплату.

"Як кажуть в народі: "Бог любить трійцю". Отже ми, члени Народного Союзу "Наша Україна" Вінниччини, керівники та працівники виконкомів, втретє звертаємось до Вас з надією, що Ви нас нарешті почуєте, оскільки на два попередні звертання ми не отримали ніякої відповіді", - йдеться в листі вінницької регіональної організації партії.

Партійці наголошують, що складається враження, що йде цілеспрямоване знищення партії.

"Кожний день невизначеності долі партії приводить до того, що люди зневірюються та заявляють про вихід з членів НСНУ, а партія складається не тільки з депутатів Верховної Ради України, а в першу чергу з простих людей , які й забезпечили їм депутатство, у відповідь люди отримали: На Вінниччині за весь період жоден депутат "нашоукраїнець" не провів зустрічі з виборцями", - наголошується в листі.

Партійці наголошують, що не фінансуються виконавчі комітети Народного Союзу "Наша Україна" на Вінниччині:

- не виплачена заробітна плата за листопад , грудень 2008 року , січень , лютий і вже березень 2009 р.;
- не оплачені рахунки по оренді офісних приміщень, витрат на зв'язок , Інтернет, транспортні витрати за такий же період .

"Ми та наші сім'ї знаходяться в злиденному становищі, не маємо коштів на утримання сімей, сплачувати кредити, комунальні послуги, лікуватися і т.п. Деякі наші колеги та члени їх сімей тяжко хворіють", - зазначається в листі.

Партійці просять Ющенка особисто вирішити:

1) Виплатити заборгованість по заробітній платі за листопад, грудень 2008 року , січень, лютий та березень 2009 р.

2) Погасити заборгованості по оренді офісних приміщень , витрат на зв'язок, Інтернет, транспортних витрат.

3) Забезпечити в подальшому роботу виконавчих комітетів.

Також партійці вимагають роз'яснити: чому не відбувся третій етап VI з'їзду партії в визначений статутом партії термін і чи є майбутнє для партії, і чи потрібна вона взагалі Ющенку.


powered by lun.ua