СБУ просить дозволу далі займатися газом Фірташа

Понеділок, 30 березня 2009, 18:39

СБУ оскаржила в Апеляційному суді Києва рішення Шевченківського районного суду про закриття кримінальної справи по факту заволодіння посадовими особами "Нафтогазу" 6,3 млрд кубометрів транзитного природного газу на суму понад 7,4 млрд грн.

Про це повідомив глава СБУ Валентин Наливайченко в понеділок під час засідання тимчасової слідчої комісії по розслідуванню подій навколо функціонування "Нафтогазу" і газотранспортної системи України, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За словами Наливайченко, 26 березня цього року Шевченківський районний суд міста Києва виніс постанову про закриття провадження по скарзі Головного управління "Нафтогазу" на постанову про порушення цієї кримінальної справи.

"На всі ці постанови суду подані апеляційні скарги. Наступні дії СБУ будуть залежати від рішень Апеляційного суду міста Києва", - сказав глава СБУ.

Наливайченко підкреслив, що всі дії СБУ по даній справі "відбувалися винятково в рамках повноважень, визначених законом "Про Службу безпеки України", а також у рамках реалізації стратегії національної безпеки й оборони, затвердженої президентом в 2004 році".

Він запевнив, що СБУ продовжує "роботу по супроводу всіх дій і контрактів, які можуть складати інтерес для національної внутрішньої безпеки держави".

"Це стосується всіх суб'єктів господарювання, незалежно від їхньої форми власності, які діють на території нашої держави", - підкреслив Наливайченко.

У ході засідання члени комісії також заслухали першого заступника глави СБУ Валерія Хорошковського.

powered by lun.ua