БЮТ готується побачити, чи зрілий парламент

Вівторок, 31 березня 2009, 09:57

Уряд подав 5 антикризових законопроектів на розгляд до Верховної Ради, які парламент повинен ухвалити під час сесійного засідання 31 березня цього року.

Про це повідомив перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожемякін, передає прес-служба БЮТ.

"На сьогоднішньому пленарному засіданні вирішується питання, чи відновить Міжнародний валютний фонд переговори з Україною і надасть фінансову допомогу, чи дрібні політичні амбіції візьмуть верх над здоровим глуздом і поставлять під сумнів майбутнє нашої держави", - зазначив він.

Він наголосив, що Верховна Рада "зобов’язана розглянути та прийняти антикризовий пакет", оскільки ці законопроекти спрямовані виключно на те, щоб збільшити доходну частину бюджету, зробити пенсійну систему більш справедливою, дати можливість всім, хто сьогодні розраховує на пенсійне державне забезпечення, бути в рівних умовах та забезпечити необхідними матеріальними засобами українських аграріїв.

"Без стабілізації фінансової системи країни, неможлива стабілізація економіки та забезпечення соціального захисту громадян. Однією з вимог надання міжнародної фінансової допомоги є прийняття антикризових законів. Тому – це питання сьогодні є ключовим", - наголосив він.

"При розгляді антикризового пакету законопроектів, запропонованого Урядом, політичні сили, які представлені у парламенті, сьогодні будуть здавати іспит на політичну зрілість: чи здатні вони брати на себе відповідальність і виводити країну з кризи, чи вся їхня турбота за народ зводиться лише до критики прем’єра, закликів до громадської непокори, блокування трибуни і дешевих виборчих гасел" - заявив Кожемякін.

powered by lun.ua