Томенко не збирається іти від Тимошенко до Яценюка

Понеділок, 13 квітня 2009, 12:34

Заступник голови Верховної Ради, один із лідерів БЮТ Микола Томенко не збирається виходити з фракції Блоку Юлії Тимошенко.

Про це він заявив в ефірі телеканалу TBi, коментуючи чутки про те, що він може перейти з БЮТ у команду екс-спікера, лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка, якщо його позиція не буде почута в БЮТ.

"Мій підхід не пов'язаний з конкретними політичними проектами і конкретними людьми, для мене важливе визначення оптимальної стратегії, на кону зараз непроста ситуація в країні, а не у кого більше шансів стати президентом – у Яценюка чи Тимошенко", - заявив Томенко, цитує прес-служба TBi.

Віце-спікер уточнив, що він намагається переконати обох політиків – Тимошенко і Яценюка – у необхідності вийти на спільну стратегію розвитку країни.

"У цій стратегії буде зрозуміла роль кожного. Тому для мене не є предметом дискусії, у якій команді я буду. Я у фракції (БЮТ) і не збираюся з неї виходити. І мені здається, що наша команда дозріла для серйозного оновлення – у середині команди й у стратегії", - підкреслив Томенко.

У цьому зв'язку він розкритикував позицію прем'єр-міністра, яка бере "удар на себе" і захищає всіх міністрів, весь уряд.

"Якщо є міністри, умовно кажучи, корупціонери, або є там заступники міністрів навіть мародери деякі – умовно я їх так називаю – то їх треба до в'язниці саджати чи виганяти з уряду", - підкреслив Томенко.

"Якщо ми не в змозі оновити політичну команду й оновити уряд, тоді в нас немає шансів у цій політиці", - вважає бютівець.

"Я хочу змінити команду, у якій я знаходжуся", - підкреслив Томенко.

На запитання, що він робитиме, якщо це не вдасться, віце-спікер сказав: "Будемо думати, радитися".powered by lun.ua