Янукович обіцяє захищати українців від умов МВФ

Вівторок, 14 квітня 2009, 11:37

Партія регіонів висловлюється за те, щоб Україна отримала кредит від МВФ, однак заявляє, що не погоджується з умовами цього кредиту.

Про це у вівторок заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович, слова якого наводить прес-служба Партії регіонів.

"Ми за те, щоб Україна отримала кредит МВФ. Але ми ніколи не допустимо, щоб Україна погодилася на такі умови цього кредиту, які б суттєво погіршили життя малозабезпечених громадян", - заявив він.

За словами Януковича, уряд пропонує погодитися на те, щоб дрібний та середній бізнес замість 84 гривень соціального податку платив 200 гривень.

"Адже це означає, що через кілька місяців нинішні дрібні підприємці, а їх в Україні півтора мільйона, поповнять армію безробітних. Партія регіонів ніколи не допустить цього", - наголосив Янукович.

Він також зазначив, що уряд погоджується на умову МВФ, яка ліквідовує пільги та субсидії на оплату комунальних послуг.

"Це означає, що малозабезпечені громадяни будуть платити за комунальні послуги в чотири рази більше. Партія регіонів не допустить прийняття такого закону", - підкресли лідер партії.

Він також розкритикував те, що уряд погоджується з МВФ збільшити пенсійний вік громадян України, і зробити це вже в 2009 році.

"При тому, що в Україні найнижча в Європі тривалість життя, багато людей можуть просто не дочекатися своєї пенсії. Партія регіонів проти того, щоб уряд погоджувався на такі умови", - наголосив Янукович.

"Ми навели лише кілька прикладів того, як Уряд, прийнявши умови МВФ, погіршить життя мільйонів українців. Партія регіонів рішуче заявляє – ми не дозволимо нинішній владі знущатися над народом України", - зазначив він.

"Ми не допустимо, щоб у цьому залі були прийняті закони, які перетворять на жебраків більшість наших співвітчизників", - додав Янукович.powered by lun.ua