Балога бачить єдиний вихід у перезавантаженні Ради і президента

Вівторок, 14 квітня 2009, 11:54

Глава секретаріату президента Віктор Балога вважає єдиним виходом із нинішньої ситуації в державі проведення дострокових парламентських та президентських виборів.

Так він прокоментував провал голосування за законопроекти, необхідні для виділення Україні другого траншу кредиту МВФ, повідомляє прес-служба президента.

На думку Балоги, "одне свідчення непродуктивності нинішнього парламенту переконливо вказує на необхідність негайного оновлення існуючої влади в інтересах суспільства та держави".

"Сьогоднішній провал із ухваленням економічних законопроектів наочно доводить, що єдиним засобом виходу з владного глухого кута є дострокові вибори - і парламентські, і президентські", - заявив глава секретаріату.

"Ніякі спроби утворити якісь аномальні конфігурації у Раді не зроблять її ефективнішою. Розрахунки на це - від лукавого, вони безперспективні і лише продовжать ті болючі для всієї країни конвульсії, в яких б'ється коаліція", - додав він.

"Зрештою, президент неодноразово закликав Верховну Раду до створення якнайширших коаліцій, хоч і з усіх 450 депутатів. Однак якщо цього донині немає і в майбутньому не буде - тоді вихід лише в переобранні ВР", - заявив Балога.

"Зараз парламенту треба якнайшвидше прийняти принципові зміни до виборчого законодавства, які дадуть можливість через дочасні вибори оновити владу", - додав він.
powered by lun.ua