Янукович може вижити тільки з Росією

Середа, 15 квітня 2009, 14:21

Голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Віктор Янукович вважає, що посилення економічного співробітництва України з Росією є одним з найбільш ефективних шляхів подолання економічної кризи.

Про це він сказав на конференції "Спільні інтереси України і Росії в розширенні співробітництва. Стратегія виходу з кризи".

"При різних можливих варіантах (шляхів виходу з кризи) найбільш ефективною стратегією виживання України може стати економічна інтеграція з Росією", - сказав він, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

На його думку, саме в період світової економічної і фінансової кризи країни можуть підсилити своє співробітництво і направити спільні зусилля на подолання негативної соціально-економічної ситуації.

Янукович відзначив, що в Росії й України скоротилися обсяги економічного співробітництва, що призвело до втрати Україною економічного потенціалу.

Він вважає, що першочерговою задачею України на найближчий час має бути відновлення ефективних взаємин з російською стороною на всіх рівнях.

Лідер ПР відзначив, що Україна і Росія можуть створити на своєму економічному просторі кліринговий союз для здійснення розрахунків між економічними суб'єктами країн для подолання фінансової кризи.

Також Янукович відзначив, що країни можуть спільно врегулювати окремі питання цінової і тарифної політики і посилити кредитно-грошову політику для стабілізації національних валют.powered by lun.ua