У Полтаві злякалися другої Полтавської битви

Середа, 15 квітня 2009, 21:01

Пам`ятник гетьману Івану Мазепі встановлять у Полтаві на Соборній площі до дня Незалежності.

Як повідомили у Головному управлінні інформаційної і внутрішньої політики Полтавської облдержадміністрації, відбулося засідання обласного оргкомітету з питань святкування 300-річчя Полтавської битви, яке провів перший заступник голови ОДА Іван Близнюк.

Під час засідання мер Полтави Андрій Матковський заявив, що пам`ятник у запланований ініціаторами час спорудити вже неможливо, адже тільки на облаштування фундаменту з технологічними вимогами знадобиться не менш як два тижні.

За словами мера, порушення благоустрою Соборної площі не сприятиме проведенню міських заходів, присвячених 300-річчю Полтавської битви, які розпочнуться вже в травні.

"Спорудження пам`ятника в цей час стане поштовхом для того, щоб у Полтаві провести другу Полтавську битву. Сюди можуть приїхати радикально налаштовані росіяни, українці або хтось іще. Пам`ятник треба встановлювати або зараз, до 300-річчя Полтавської битви, або після цього", - сказав мер.

Під час засідання оргкомітету рішення про дату встановлення пам`ятника ухвалено не було.

Після засідання мер Полтави зустрівся з губернатором Полтавської області Валерієм Асадчевим і детально обговорив питання про дату встановлення пам`ятника. Під час зустрічі було прийнято рішення, що пам`ятник Мазепі встановлять у Полтаві до дня Незалежності.

УНІАНpowered by lun.ua