Ющенко почав активну передвиборчу кампанію?

П'ятниця, 17 квітня 2009, 12:42

Експерти вважають, що неприйняття Верховною Радою необхідних для співробітництва з Міжнародним валютним фондом законів негативно вплинуло на імідж Президента Віктора Ющенка.

Про це вони сказали на прес-конференції, повідомляють Українські новини.

"Тут є гра Ющенка і його команди й, безсумнівно, це - інтрига, і вона не прикрашає президента й людей, які виконують його волю", - сказав директор Центру соціальних досліджень "Софія" Андрій Єрмолаєв.

Він вважає, що Ющенко розпочав активну передвиборну президентську кампанію й веде гру з виставляння конкурентів у поганому світлі.

На думку президента аналітичного центру "Відкрита політика" Ігоря Жданова, Ющенко, закликаючи політичні сили голосувати за ці законопроекти, міг вести подвійну гру й давати зовсім протилежні вказівки пропрезидентським силам у парламенті.

"Позиція, яку зайняли пропрезидентські сили щодо антикризових законів, необхідних для продовження співробітництва із МВФ, не прикрашає президента. Це має такий вигляд, ніби Президент робить одне, а дає вказівки робити інше", - сказав він.

Зі своїми колегами погодився директор політичних програм Центру політичного консалтингу Олег Проценко.

"Президент на цьому тижні дав чіткий сигнал активної президентської кампанії", - сказав він.
На думку Проценка, політики на цьому тижні проявили своє бажання зашкодити інтересам один одного.

Ющенко вважає прем'єр-міністра Юлію Тимошенко відповідальною за відмову Ради прийняти необхідні для поновлення співробітництва із МВФ законопроекти.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко вважає Ющенка винним у тому, що парламент відмовився включити до порядку денного на 14 квітня законопроекти, які дають змогу поновити співробітництво України із МВФ.powered by lun.ua
Усі новини...