Світовий банк дасть Україні закатати в асфальт 3,2 мільярди

Вівторок, 21 квітня 2009, 15:56

Україна і Світовий банк у вівторок підписали угоду, згідно з якою Світовий банк виділить Києву 3,2 млрд. грн. на реконструкцію і модернізацію українських доріг.

Церемонія підписання відбулася у вівторок у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

З української сторони угоду підписав голова "Укравтодору" Вадим Гуржос, з боку Світового банку - представник Світового банку у справах України, Білорусії і Молдови Пабло Сааведра.

На церемонії підписання угоди була присутня також прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. "В умовах кризи уряд робить ставку на великі інфраструктурні проекти", - наголосила вона.

Прем'єр також відзначила, що частина кредиту буде використана на будівництво високоякісної 130-кілометрової дороги Бориспіль-Лубни, інша частина піде на реконструкцію, модернізацію й оснащення аварійних ділянок українських доріг.

За словами Тимошенко, термін кредиту складає 30 років.

Прем'єр підкреслила, що реалізація угоди дозволить створити тисячі робочих місць, а також залучити українських виробників до роботи з виконання угоди.

Тимошенко повідомила, що на оголошений тендер з будівництва і модернізації українських доріг уже зареєструвалися 28 компаній.powered by lun.ua