Третина українців вважає, що Ющенко хотів би бачити після себе Яценюка

Середа, 22 квітня 2009, 11:54

Третина (33,8%) населення України вважають, що президент Віктор Ющенко хотів би бачити своїм наступником на посаді президента лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка.

Про це свідчать результати соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, повідомляють Українські новини.

Респондентів попросили відповісти на запитання, кого з перерахованих політиків, на їх думку, Ющенко хотів би бачити своїм наступником на посаді президента як того, хто міг би найкраще, з його погляду, продовжити його політику.

При цьому 4,2% опитаних вважають, що Ющенко хотів би бачити своїм наступником лідера Партії регіонів Віктора Януковича, 3,5% - прем'єр-міністра Юлію Тимошенко, 2,4% - голову Верховної Ради Володимира Литвина.

19,2% респондентів вважають, що Ющенко не хотів би бачити своїм наступником нікого з них, 3,2% - хотів би бачити наступником іншого політика. 30,9% респондентів не змогли відповісти, 2,7% - відмовилися відповісти.

Опитування проводилося 3-12 квітня. Було опитано 1984 респонденти, віком від 18 років по всій Україні. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.powered by lun.ua