Справу про вбивство Кушнарьова можуть припинити у зв'язку з амністією

Середа, 22 квітня 2009, 16:40

Справу про вбивство члена фракції Партії регіонів і екс-губернатора Харківської області Євгена Кушнарьова розгляне Апеляційний суд Харківської області.

Зараз справу відправили в суд для припинення в зв'язку з амністією, повідомив заступник прокурора Харківської області Олег Анпілогов "Комсомольській правді в Україні".

Крім того, прокуратура Харківської області задовольнила клопотання обвинувачуваного Дмитра Завального.

Інтрига ситуації в тому, що так і незрозуміло, чи визнав Завальний свою провину, уточнює видання.

Адвокат дітей Кушнарьова Наталя Князька раніше заявила, що своєї провини Завальний не визнав, і пояснювала: суд не може звільнити людину від покарання, якщо її провина не доведена.

Водночас у прокуратурі вважають, що Завальний визнав свою провину.

"Сам факт написання заяви про застосування акту амністії ми розцінюємо як зізнання Завальним у вчиненні ним тих злочинів, що йому інкримінують", - пояснив Анпілогов.

Деталі, коли відбудеться суд, поки не відомі. Але в прокуратурі пояснюють: без розгляду подробиць справи, на якому так наполягали діти загиблого Кушнарьова, не обійдеться.

Адже суд може винести остаточне рішення, тільки коли упевниться в тому, що злочин усе ж таки мав місце і що вина Завального доведена у повному обсязі. У протилежному випадку справу можуть знову відправити на дослідування.

Як відомо, Кушнарьова була смертельно поранено під час полювання в ізюмських лісах 16 січня 2007 року.

В убивстві з необережності обвинуватили Завального - помічника народного депутата-регіонала Дмитра Шенцева, одного з учасників цього полювання. Основна версія загибелі Кушнарьова – куля зрикошетила від дерева і поцілила в депутата.powered by lun.ua